Vážené kolegyne a kolegovia,
radi by sme Vás pozvali na ďalší z cyklu ústavných seminárov. Seminár sa uskutoční vo veľkej zasadačke (miestnosť 101) 25. 6. 2026 o 10:00 a tentokrát bude prezentovať:
Miroslav Kubiš
Technology Transfer Office, Slovak Academy of Sciences
Patents, Intellectual property and Technology transfer
Tešíme sa na Vás.